Equip de Lideratge Sènior

Antoni Seguí (Dir. General)

Lowri Millar (Dir. Acadèmica)

Philip Barnbrooke (Dir. Sec. i Batx.)

Anita Mann (Dir. Primària)

Zakia Hoque (Dir. Infantil)

Silvia Rodríguez (Dir. Cast. i Cat.)

Equip d'infantil i Primària

Tamara Malcolm (Prof. Nursery)

Margalida Mas (Assist. Prof. Nursery)

Zakia Hoque (Prof. Reception, Resp. Prot. del Menor)

Helen Williams (Assist. Prof. Reception)

Charmaine Hallahan (Prof. Y.1)

Nicky Liles (Assist. Prof. Y.1)

Scott McGuigan (Prof. Y.2)

Emma Price (Assist. Prof. Y.2)

Jemma Wood (Prof. Y.3)

Amy Williams (Assist. Prof. Y.3)

Anita Mann (Prof. Y.4)

Stephen Bennet (Prof. Y.5, Coord. Matemàtiques)

Rebecca Cook (Prof. Y.6)

Equip de Secundària

Philip Barnbrooke (Prof. C. Empres. i Geografia)

Ines Soares (Resp. Dpt. Ciències)

Claire Donaldson (Prof. Història i Geografia, Tutora Y.9)

Iain Allan (Prof. Ciències, Tutor Y.11)

Maarten Seynaeve (Prof. Esports, Tutor Y.10)

Tricia Taylor (Prof. Anglès i Teatre)

Sally Nienaber (Prof. Anglès)

Neale Jenvey (Prof. Matemàtiques)

Sarah Cooper (Prof. Matemàtiques i Informàtica, Tutora Y.8)

Sarah Stanton (Prof. Art)

Stefanie Fisch (Prof. Alemany)

Toni Perelló (Prof. Música)

Raquel Mora (Professora de Castellà, Tutora Y.7)

Nicky Liles (Prof. Teatre KS3)

Equip de Castellà i Català

Silvia Rodriguez (Prof. Castellà)

Catalina Morell (Prof. Castellà)

Magdalena Vives (Prof. Català)

Cristina Olmos (Prof. Castellà)

Raquel Mora (Prof. Castellà)

Maica Guasp (Prof. Català)

Equip d’Educació Especial i Integració

Claire Sortino (Educació Especial, Integració)

Sara Schulz (Educació Especial, Integració, Protecció del Menor)

Zakia Hoque (Saveguarding lead)

Equip d'Administració

Maria Antonia Ferragut (Admin. Principal)

Priscilla Mas (Admin.)

Antonia Torrendell (Admin.)

Magdalena Totcho (Admin.)

Equip de Cuina

Ruth Camps Moll (Cap Cuina)

Isabel Serra (Cap Menjador)

Maria Dolores Guardiola Gomez (Equip Cuina)

Juana March Bisbal (Equip Cuina)

Antonia Reinés (Equip Cuina)

Yolanda Cifre (Equip Cuina)

Equip de Manteniment

Rafael Sampol Arrigoni (Manteniment)

Juan Carlos Castillo (Manteniment)

Ramon Alvarez Soriano (Manteniment)